Skocz do zawartości

FastScan Polscy operatorzy


mleczyk89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przewiduje się może dostosowanie wtyczki pod Polsat i NC+ ?

 

Z racji przyzwyczajenia do list usługodawców, zmuszony jestem korzystać z alternatywnej wtyczki spoza repo.

 

Wiem ze repo zawiera gotowe listy, ale jak wspominałem, przyzwyczajony jestem do list dostawców, a co aktualizacje ręczna edycja list jest raczej mozolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem listy od myszka20[/member] i testuje .

Faktycznie podział na usługodawców jest. Wreszcie wszystkie picony się zgrywają. Wcześniej musiałem wprowadzać korekty wnazwach piconow do posiadanych list.

 

Zostaje kwestia częstotliwości aktualizacji, ale to pokażę czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może podczepię się do tematu. Bo richter[/member] podrzucił informacje o NASA HD - niekodowany, a nie ma go w twoich pakietach. Zna ktos fajna liste kanałów FTA ? I kolejne pytanie: Czy taki nBox moze przestreamowac kanał 4K? Tuner rozumie ze dekoduje taki kanał ale jak jest on niekodowany to coś jeszcze się z nim dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne pytanie: Czy taki nBox moze przestreamowac kanał 4K? Tuner rozumie ze dekoduje taki kanał ale jak jest on niekodowany to coś jeszcze się z nim dzieje?

 

Testy robiłem na Fashion 4K.

 

Zrobiłem nagranie na ADB 5800 (60 sekund) i potem sobie skopiowałem plik, żeby sprawdzić czy mam na czym to odtworzyć. Skończyło się na zakupie GT 1030, ale to inna historia. W każdym razie: Nawet nbox wyciąga ze strumienia (?) DVB-S2 równie dobrze kanały 4K jak kanały FHD czy SD. Tyle, że nie potrafi sygnału video z tego strumienia odtworzyć, trzeba innej maszyny ... i chyba właśnie o to pytasz?

 

Strumieniowania kanału 4K z nboksa nie tesowałem. Może w wolnej chwili spróbuję, ale 20Mbit/s to może być wyzwanie dla nboksa. Natomiast strumieniowanie testowałem na Zgemma H2S. To coś też nie potrafi odtworzyć 4K. Ale po odpaleniu MPC-HC czy też Kodi na tym kompie z GT 1030 i podaniu jako źródła tej Zgemmy to kanał 4K spokojnie można oglądać.

 

Reasumująć: Nbox też ma wszystko co jest potrzebne, żeby strumień 4K wysłać dalej, ale może nie dać rady przy takim bitrate. Jak znajdę chwilę, to przeprowadzę testy i dam znać. Zgemma H2S bez problemu. Odbiornikik SH4 - powinny działać, ale nie testowałem. Lokalnie (nagranie) bez problemu, przez sieć - brak danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...