Skocz do zawartości

Pace HDS7241


gx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie zamierzam się tykać tego typu dekoderów.

Cena tego cacka + przeróbka + to jak to działa == JEDNA WIELKA KLAPA.

Najtańszy MIPS + jakiś HDD na USB to koszt prawdopodobnie podobny.

Do tego stawiam na to, że będą to dekodery na SH4 oraz ileś tam przechodzone. W casach gdy MIPS kosztował grubo ponad 1000zł można było rozważać za i przeciw. W tym momencie nie ma nad czym się zastanawiać.

 

EDIT tux:

Niedaleko szukając pierwsza lepsza promocja:

http://www.sat-shop.co.uk/store/index.php?route=product/product&filter_name=nova+twin&product_id=919

Przy tej promocji tuner wychodzi z przesyłką około 300zł. Dokładamy HDD za około 150zł na USB i za 450zł mam tuner co najmniej 8x szybszy i 2x mniejszy od tego PACE.

W tym PACE jest (o ile dobrze pamiętam) STi 7005 czyli to co w ESI/UHD. Posiadacze chociażby Zgemma H2S (ten sam procesor co tuner z linka) na 100% potwierdzą, że przepaść jak tak duża, że dyskusji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i przyznaję rację. Tak myślałem, że przerabianie tego to bardziej sztuka dla sztuki. Pytałem w sumie z ciekawości, bo zaczynaliście od tunerów przerabianych. :)

Edit: tunery z pewnego sklepu (Ca.........r.pl) będą dostępne od 10.10.2017, cena jaką sobie życzą za gotowy box: 499 zł... więc racja -> drogo jak za taki śmietnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...