Skocz do zawartości

Sagemcom XXX-88 Unicable


zavadz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na nowej GOS trzeba doinstalować jakąś paczkę, żeby tuner poprawnie pracował na instalacji Unicable? Mam instalację zbiorczą w nowym bloku i kiedyś na poprzednim (sierpniowym) wydaniu GOS podłączałem się i wszystko śmigało bez przestawiania czegokolwiek, a teraz mam zerowy poziom sygnału jak bym nie ustawiał głowicy. Sprawdzone na dwóch tunerach, 4 głowicach, kilku kablach. Sygnał w kablu jest, bo jednym idzie dvbt, sat i radio. Może gdzieś na switchach w bloku jest error, ale wolę zapytać czy od strony GOS nie ma jakiś dodatkowych paczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ESI i UHD, oba zachowują się tak samo.

 

Czy powinienem znać producenta switcha? Czy te ustawienia są strategiczne dla odbioru czy nie?

Ustawiałem głowicę zgodnie z tym co w innym poście pokazywałeś TUX, ale ciągle nicość. Muszę odszukać firmę która robiła instalację i zapytać co tam się po kolei dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość przemog

Witam po przeinstalowany systemu na uhd88 nagle przestał mi działać unicable.

 

jak wchodzę do tuner /zaawansowanie mogę się przełączać miedzy rożnymi konwerterami a jak ma być unicable to pingwin chodzi cały czas czekałem 30 min i nic - na poprzednich wersjach było ok

 

może edytować plik i ustawić unicable tylko nie wiem który dokładnie

 

ktoś mam podobne problem na świeżym systemie ?

 

dziekuje za podpowiedz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Potwierdzam to co napisał kolega przemog. Akurat tydzień temu postanowiłem zrobić system od nowa...  i ten sam problem na ESI88.

Przy ustawieniach tunera, gdy wybierze się zaawansowana konfiguracje LNB1 i próbuje ustawić Unicable SCR, zawiesza się tuner.

 

Poradziłem sobie z problemem trochę na około... wspomnę, ża ja akurat miałem systembackup z UHD, który był na bieżąco upgradowany, i kiedy przerzuciłem go na ESI88 - Unicable zadziałało.  Po przyjrzeniu się, widzę, że podczas wybierania satelitów, troch są inne nazwy ... inaczej pisane. Może problemem jest plik w którym są te nazwy satelit.... czy ustawienia SCR ? ....  ja niestety nie wiem, gdzie tego szukać.

 

pozdrawiam

Vizard

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...