Skocz do zawartości

DSI87 @0217


mickey
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na bazie źródeł @0207 powstały działające jajko i sterowniki dla ADB2850 @0217.

 

Miałem też dostępne źródła @0207 dla DSI87 i jako, że różnić pomiędzy ADB2850 a DSI87 nie było za wiele, to skompilowałem też @0217 dla DSI87. Znalazłem w archiwum jakąś starą Graterlię dla DSI87, podmieniłem sterowniki i drobne korekty do skryptów startowych wprowadziłem i powstało to co w załączniku. Niestety nie mam takiego sprzętu, żeby testować. Paczka do rozpakowania na USB.

 

UWAGA: To może nie działać. Odbiornik może wybuchnąć. I ... sam nie wiem co jeszcze. Jak ktoś odważny, to proszę sprawdzić. Jeżeli jakimś cudem zadziała, to ... proszę napisać. Jeżeli nie zadziała a będzie zainteresowane testami (najlepiej z możliwością podłączenia debug), to skompiluję jajko z działającym dmesg i może uda się poprawić ... chociaż czarno to widzę. Kto bardziej obeznany, to może spróbować poprawić i skompilować sam: https://github.com/mickeyreg/cdk i https://github.com/mickeyreg/driver

DSI87_test.tar.gz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wrzuciłem sobie aktualne namiary na repo dla sh4 i przy instalacji EPGImport tyle rzeczy zaczęło instalować, że po wszystkim system się nie podniósł ;) Wyskakiwały błędy z zależnościami, prosiło o instalację pakietów, które już były zainstalowane itp.

Postawiłem system na nowo i ręcznie powrzucałem co chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość qmesso

Odkopię temat, poszukuję ostatniej wersji graterli dla modelu DSI87 lub może ktoś jest w posiadaniu w miarę swieżej kompilacji poza tą z pierwszego postu?. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość qmesso

ok, to wiem, problem polega na tym, że mam tuner po przeróbce i muszę coć do niego wrzucić, ale nie mam co :(, a tak leży jako "kurzołap".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...