Graterlia OS forum

Kategoria ogólna => Informacje => Wątek zaczęty przez: tux w 16 Luty 2013, 04:14:34

Tytuł: Regulamin forum, założenia softu, założenia forum
Wiadomość wysłana przez: tux w 16 Luty 2013, 04:14:34
Założenia Graterlia OS

Założeniem jest System Operacyjny dla tunerów DVBx, który ma być jak najbardziej stabilny i aktualny.
Nie wymagaj od nas specyficznych rozwiązań tylko pod Ciebie lub wąskie grono odbiorców.
Pamiętaj, że wspierane przez nas urządzenia  to przede wszystkim tunery DVBx i ta funkcja ma działać wzorowo. Inne są dodatkiem i tak należy je traktować.

Proszę zapamiętać: wszystko, co robimy, czynimy za darmo i po godzinach. Czasem coś będzie szybciej, czasem wolniej. Będziemy starać się Wam pomagać, ale → Nic Nie Będziemy Robić Kosztem Naszego Życia Prywatnego! Oznacza to tyle, że projekt będzie tętnił swoim życiem we własnym tempie. Jednakże prace będą kontynuowane.

Założenia forum

Forum jest takie, jak każdy widzi. Większość z Was zadaje sobie zapewne pytanie, dlaczego właśnie takie, a nie inne?

Powód jest bardzo prosty: skrypt forum jest ,,lekki" niczym piórko pod względem obciążenia serwera www i baz danych. Niezależnie od tego, jaka będzie nasza sytuacja finansowa do utrzymania serwera, forum to powinno działać prawie wszędzie. Najwyżej nieco wolniej. Biorąc pod uwagę, iż forum jest oficjalnym wsparciem dla ISUGOS, chcemy zapewnić dostępność taką, jaka będzie możliwa nawet w czasie potencjalnego kryzysu.

Dlatego właśnie forum jest, jakie jest. To założenie jest jedyne i niepodważalne → taka jest decyzja obowiązująca tak długo, jak długo będzie wsparcie dla skryptu SMF Forum.

Regulamin forum

1§ Zasady Ogólne