Skocz do zawartości

FastSearch


Marcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witak. Bardzo przyzwyczaiłem się do listy z NC+ gdyż bardzo długo używałem ich dekodera. Wiem, że nie znajdę takowej w sieci i chciałem sobie sam taką stworzyć. Niestety nie wiem jak dodać tzw "puste/ukryte" kanały. Chodzi mi o to, że dreamboxEDIT nie umożliwia mi zrobienia "przerwy" między kanałami. Czyli np Canal+ Sport kończy się na kanale 35 a następny kanał to dopiero 40. Między 36-39 nie ma nic. Jak mogę sobie zrobić taką listę?

 

P.S. Jeśli ktoś był by tak miły i chciał mi zrobić taką listę to podaję link do aktualnego wykazu kanałów http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumenty/uklad%20kanalow/uk%C5%82ad%20kana%C5%82o%CC%81w%20ncplus%20od%2017.09.2013.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

"Puste" miejsca możesz dodać wstawiając

-#SERVICE 1:832:D:0:0:0:0:0:0:0:^M: ^M
-#DESCRIPTION  ^M

ręcznie do pliku userbouquet... w odpowiednie miejsca. Żmudna robota jak cholera. Znalazłem to gdzieś kiedyś na jakimś zagramanicznym forum.

BTW, to byłby fajny ficzer do plugina FastSearch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. W załączniku daję listę według kolejności kanałów NC+

Dzięki @mtekieli

 

P.S. Jak ktoś ma inny sposób ukrywania kanałów lub wie jak inaczej zrobić taką listę to proszę o info

 

Fundamentalne:

której wersji Graterli używasz? testowo wgrałem Twoją listę dla NC+ i... niestety widzę kanały które powinny być ukryte, wraz z ^M w nazwie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kiedyś chciałem uzyskać efekt listy z pomijaniem niektórych numerów. Zależało mi na tym, aby zaczynać ciągi tematyczne kanałów od pełnych dziesiątek. Niestety nie udało mi się tego zrealizować na Enigmie w akceptowalny sposób, a fiuczer warty rozważenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. W załączniku daję listę według kolejności kanałów NC+

Dzięki @mtekieli

 

P.S. Jak ktoś ma inny sposób ukrywania kanałów lub wie jak inaczej zrobić taką listę to proszę o info

 

Fundamentalne:

której wersji Graterli używasz? testowo wgrałem Twoją listę dla NC+ i... niestety widzę kanały które powinny być ukryte, wraz z ^M w nazwie..

Można powiedzieć, że w 70% i tak jest to co chciałem bo kanały są nieaktywne. Wcześniej radziłem sobie w taki sposób, że w to miejsca gdzie nic nie powinno być wkładałem kanały z astry bo nie mam twina i była oczekiwana przerwa :D

 

G2, niestety u mnie też tak jest i nie są ukryte. Ale kolejność mam taką jaką chce i mam kanał na danym nr na którym miałem kiedyś w nc+ więc wiem gdzie co mam :D

 

@herpoi, trzymam kciuki. Mi na tym bardzo zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee. Coś nie tak. Kanały nie powinny być widoczne na liście. Widzę, że wstawiłeś

Nie wiem, czy to ma znaczenie. Przetestuję później.

 

Nie wstawiał, ale jest źle. I po testach już wiem dlaczego: dreambox edit 5.3.0.0 (i starsze też) uważa się za mądrzejszego od użytkownika i jeśli do niego ktoś zleci importowanie bukietu, to podmienia:

 

z

#SERVICE 1:832:D:0:0:0:0:0:0:0:

 

na

#SERVICE 1:0:D:0:0:0:0:0:0:0:

 

zaś jeśli plik zostanie brutalnie podmieniony na właściwy, to usuwa

#SERVICE 1:832:D:0:0:0:0:0:0:0:

z bukietu, traktując te wpisy jako błędne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam moda oryginalnego plugina freebox'a. Dodałem opcję numeracji w/g operatora (domyślnie tak) pod zielonym.

FastSearch26.tar.gz - pod pythona 2.6

FastSearch.tar.gz - pod pythona 2.7

 

Uwaga!!! Plugin systemowy. Zawartość, po rozpakowaniu, wgrać do /usr/lib/enigma2/python/Plugins/SystemPlugins/FastSearch i koniecznie zrestartować GUI. Testowałem NC+ HB i Polsat. Nie testowałem opcji HB+Astra.

 

Uwagi, sugestie mile widziane ;)

FastSearch.tar.gz

FastSearch26.tar.gz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam moda oryginalnego plugina freebox'a. Dodałem opcję numeracji w/g operatora (domyślnie tak) pod zielonym. Plugin pod pythona 2.7 (czyli G2 i GOS).

 

Uwaga!!! Plugin systemowy. Zawartość, po rozpakowaniu, wgrać do /usr/lib/enigma2/python/Plugins/SystemPlugins/FastSearch i koniecznie zrestartować GUI. Testowałem NC+ HB i Polsat. Nie testowałem opcji HB+Astra.

 

Uwagi, sugestie mile widziane ;)

 

Czyli rozumiem, ze jak to wgram, przeskanuje satelite, to bede mial liste taka jaka ma nc+ i np CP?

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam moda oryginalnego plugina freebox'a. Dodałem opcję numeracji w/g operatora (domyślnie tak) pod zielonym. Plugin pod pythona 2.7 (czyli G2 i GOS).

 

Uwaga!!! Plugin systemowy. Zawartość, po rozpakowaniu, wgrać do /usr/lib/enigma2/python/Plugins/SystemPlugins/FastSearch i koniecznie zrestartować GUI. Testowałem NC+ HB i Polsat. Nie testowałem opcji HB+Astra.

 

Uwagi, sugestie mile widziane ;)

 

Dzięki kolego. Jesteś wielki. Działa to bardzo dobrze :D Nareszcie będę miał zawsze aktualna listę :)

 

EDIT: Ale coś jest nie tak jednak bo nie wyszukuje Polsat HD (ani NC+ ani Polsat) i nie widzę History HD

 

EDIT2: W ogóle na polsacie ciągnie listę tak jak by tylko SD. Tzn w pierwszej kolejności są kanały SD a dopiero gdzieś hen daleko są HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Załączam moda oryginalnego plugina freebox'a. Dodałem opcję numeracji w/g operatora (domyślnie tak) pod zielonym. Plugin pod pythona 2.7 (czyli G2 i GOS).

 

Uwaga!!! Plugin systemowy. Zawartość, po rozpakowaniu, wgrać do /usr/lib/enigma2/python/Plugins/SystemPlugins/FastSearch i koniecznie zrestartować GUI. Testowałem NC+ HB i Polsat. Nie testowałem opcji HB+Astra.

 

Uwagi, sugestie mile widziane ;)

FastSearch.tar.gz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ktoś u siebie sprawdzi ten plugin jak i orginalny z ustawieniem tuner A port A hodbird port B astra , tuner b port A hodbird port B astra, preferowany tuner B jak ktoś może niech sprawdzi na obojętnie jakim image od 8.1 wzwyż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy dało by radę aby ta wtyczka dawała pliki o nazwach "usertv01" a nie tak jak jest to teraz "userbouquet.polsat_12032014_1501.tv"?

 

Czy dało by radę aby ta wtyczka dawała pliki o nazwach "usertv01" a nie tak jak jest to teraz "userbouquet.polsat_12032014_1501.tv"?

 

Rozumiem, że nie ma takiej możliwości?

 

 

Scalono, nie piszemy posta pod własnym postem EDYTUJEMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

http://graterlia.xunil.pl/repodata/

Zobacz, że masz tam -src :)

Wystarczy do OPKG dodać:

src/gz graterlia-src http://graterlia.xunil.pl/repodata/release-src/sh4
src/gz dsi87-src http://graterlia.xunil.pl/repodata/release-src/dsi87
src/gz graterlia-testing-src http://graterlia.xunil.pl/repodata/testing-src/sh4
src/gz dsi87-testing-src http://graterlia.xunil.pl/repodata/testing-src/dsi87

Gdzie dsi87 to naza repo dla danego tunera. Po opkg udate będą paczki z -src. Instalują się do /usr/src/nazwa_paczki/struktura_katalogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To raz jeszcze daję paczkę z poprawką jednej literki ale tym razem paczka ze źródła bez kompilacji na pyo

 

edit: Poprawiłem paczki bo popełniłem błąd. Teraz jest ok.

 

kotek, widziałem kotka, a może błąd?

 

Albo mam wybitnie egzotyczny problem u siebie na UHD88, gdyż od dłuższego czasu nie mogę ściągnąć listy z nieba, albo FastSearch "na twardo" usiłuje szukać transpondera na wejściu antenowym A, lub jest jakiś inny problem z wykrywaniem tego, z którego wyjścia ma korzystać. Przed chwilą sprawdziłem, zmiana preferowanego tunera z "Auto" na "B" nic nie zmienia. "Aktywacja transpondera nieudana" i tyle go widzieli...

 

Korzystam z wejścia B i tylko z B, więc jeśli moje podejrzenie jest słuszne, to FastSearch za cholerę się "nie dobije" do transponder na A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...