Skocz do zawartości

ADB5800xx_Graterlia_v2.0.0_PEN_4GB_270713.img


Gość danix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy mogłby ktoś zerknąć w to image bo bardzo długo się ładuje i jak tylko właczy się e-ska to po chwili error i reset.

Coś jest nie tak.

ADB5800xx_Graterlia_v1.0.0_PEN_4GB Ładowała się dobrze i szybko.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz nand czyli Pen z HDClone dla Graterli2 (link), jest robiony na penie 4GB ,ale jak wiemy to nie jest wyznacznikiem prawidłowej pojemności , G2 z Pena 4GB - HDclone (program ) pokazuje jego faktyczną wielkość na 3,813MB ,wiec jeżeli następny pen ma mniej,to mogą potem być niespodzianki.

Jak znajdę jakiś mniejszy tz.gdzieś miałem 3.766MB, to zamienię z niego obraz nand G2 na forum.

Przyczyna może być oczywiście i inna ,nie wykluczam mojego jakiegoś błędu ,wiec tym bardziej poszukam tego uszczuplonego Pena 4GB ;D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomcio75

Hejka, wywal dwa pliki *.pem z katalogu etc/enigma2/ i restart - koniec będzie GS.

 

U mnie natomiast po tej operacji jest tylko czarny obraz na wszystkich kanałach po restarcie E2:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, wywal dwa pliki *.pem z katalogu etc/enigma2/ i restart - koniec będzie GS.

 

U mnie natomiast po tej operacji jest tylko czarny obraz na wszystkich kanałach po restarcie E2:(

 

 

Co do czarny obraz ,a oscam działa i  wskaźniki poziomów OK

przywróciło Ci przy okazji stary plik lame.db

Jak teraz wgrasz listę jakąś, to trzeba zrobić restart z konsoli a nie z poziomu tunera.

W terminalu:

sync

reboot (nie reboot -f)

Jeżeli zrobisz restart z Menu tunera to i tak nadpiszesz lame.db tym co tuner ma w pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomcio75
przywróciło Ci przy okazji stary plik lame.db

Jak teraz wgrasz listę jakąś, to trzeba zrobić restart z konsoli a nie z poziomu tunera.

W terminalu:

sync

reboot (nie reboot -f)

Jeżeli zrobisz restart z Menu tunera to i tak nadpiszesz lame.db tym co tuner ma w pamięci.

 

sync oraz reboot nie pomógł, dalej czarno, wgrałem img na czystego pendriva i niczego nie przywracałem.

Jedno co zrobiłem to zainstalowałem skina i pobrałem najnowszą listę 1x1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie stare skórki mogą nie działać. Napisane jest wyraźnie, że to co działa na pytonie 2.6 nie zadziała na wersji 2.7. Niestety skórki mają komponenty pytona. Jest coś jeszcze. Mamy soft Graterlia 1.x.x wywodzący się z Freebox ze skórkami. Jednak komponenty są wgrane już w katalogi. My nie mamy czasu na odszukanie tego, które to elementy potrzebuje dana skórka. Jak ktoś ma ochotę to proszę bardzo. Jedyne co musze napisać dodatkowo to to, że potem będzie jeszcze szukanie plików.py zamiast .pyo.

 

Dużo osób pisze do mnie maila że pomoże. Na mailu się zazwyczaj kończy. Dosłownie kilka się zebrało naprawdę i im bardzo dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...