Skocz do zawartości

Aktualizacja image do Graterlia bez utraty ustawień?


Gość emarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się bez utraty wtyczek i ustawień zaktualizować image do Graterlia OpenPLi IMAGE z 29.06.2013?

Poza tym jak na razie nie można pobrać najnowszego image:

Ni ma

 

Błąd, taki plik nie istnieje, spróbuj ponownie.

 

Gdzie wyszukać te tytuły

 

Graterlia OpenPLi, Galerie, Wspomóż Nas, Available Downloads, Mapa witryny, Polityka prywatności, Start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EcstasyxXx

Proszę o informację, czy różni się nowa Graterlia czymś od wersji OpenPLi-mod z 08.06.2013 wraz z WSZYSTKIMI poprawkami?

 

Dołączam się do w/w prośby.

W jakiej wersji oscam jest w Graterli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym , że jest lekka , szybka i nie jest zaangażowana w tematy bzdurne i poboczne. Tuner ma być tunerem a nie fajerwerkiem.

 

Taka jest koncepcja i nie ulegnie zmianie, Komuś się to nie podoba to nie musi korzystać. Proste.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym , że jest lekka , szybka i nie jest zaangażowana w tematy bzdurne i poboczne. Tuner ma być tunerem a nie fajerwerkiem.

 

Taka jest koncepcja i nie ulegnie zmianie, Komuś się to nie podoba to nie musi korzystać. Proste.

 

pppp: nie chcę się czepiać, ale nie odpowiedziałeś na pytanie ;) to nie było pytanie czym się różni linia tuxowa od innych dystrybucji, tylko czym się różni ostatnia wersja tuxowa (8.3 mod z 08.06.2013 + wszystkie live zmiany) od Graterli 1.0.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie już jest odpowiedziane i to ma wystarczyć.

Oprogramowanie jest dostarczane na zasadzie "jest jakie jest" i musi to wystarczyć.

 

Książki piszesz? Mi się nie chce, nie odczuwam takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde @pppp , nie ładnie tak traktować userów i nie tylko , ja sam nie wiem dokładnie czym się różni bo nie pracowałem przy tym wiec ,sam osobiście jestem ciekaw różnic,  oprócz odchudzenia i większej przejrzystości ,ale jak nie chcesz dać wyczerpującej odpowiedzi to się po prostu nie odzywaj i nie traktuj nas jak zło konieczne.

Chcesz forum tylko dla ludzi obeznanych z linuxem  ? - to go po prostu zamknij i zapraszaj wybranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego richter. Sam sobie przeczysz.

Nie chcesz forum dla obeznanych z linuxem (swoją drogą nie wiem do czego to przypiąć w tym przypadku)

a z drugiej strony chcesz szczegółów technicznych nowego image.

 

Z punktu widzenia użytkownika, image jest odchudzone, szybkie, stabilne i to jest oficjalna odpowiedz. Tym się różni.

Nikt nie będzie pisał wywodów o tym co i jak jest realizowane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja dopiszę tu coś.

 

Graterlia to kontynuacja linii Freebox. Jej celem jest minimalistyczny soft do tunera sat. Stabilny na ile się da.

W stosunku do OpenPLi 8.3 mod by tux jest okrojona o wszystkie dodatki typu wersje pilota, oscama czy libliotek. W kolejnych wersjach będzie wszystkiego jeszcze mniej. Tylko to co potrzeba.

Cała reszta czyli dodatki, rozrszeżenia, skórki i inne będą na forum w myśl zasady - jak chcesz to sobie doinstaluj. W samym PPanel będa tylko najpotrzebniejsze rzeczy i te, które będa przydatne większości użytkowników.

Trzymając się tych zasad postaramy się aby zawsze wszystko działało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...