Graterlia na rok 2020

Zaczęty przez 314TeR, 06 Grudzień 2019, 10:12:00

« poprzedni - następny »

ncage

Cytat: temp w 01 Luty 2020, 12:45:08Dla mnie temat nowości zakończył się po tym, jak @tux się zagotował (jak to on) i ogłosił, że nie będzie wsparcia dla Zgemm z serii H9, H10 (czyli to co się najlepiej w tej chwili sprzedaje) bo sterowniki, kernel, support producenta itp. Ogólnie pisząc, to nie będzie GOS pod dekodery z prockami od HiSilicon, bo nie da się tego dopasować do GOS.
Post ten wisiał krótko, bo potem został zamieniony przez @314TeR: https://forum.xunil.pl/index.php?msg=53096 na bardziej dyplomatyczną wersję.

Widocznie ktoś źle poprowadził rozmowę z @tux w tej kwestii tunerów Zgemma , ja mogę powiedzieć od siebie że się nigdy na @tux nie zawiodłem chociaż trzeba trochę poczekać na odpowiedz bo ma też inne sprawy ważne nie tylko forum , a to że się najlepiej sprzedają te tunery to jest kwestia ceny tych Chinoli a nie jakości , przerabiałem już kilka Chińskich tunerów i dziękuję.
Graterlia OS na 2 x Vu+ Solo v2 SE ; Hyperion 6.4   na 1 x Xpeed LX1

JaGrab3

Pomimo, że mam niszowego formulera, zdarzyło się ze 2x, że tux wchodził mi na tunka i poprawiał - dlatego uważam, że wsparcie jest jak najbardziej OK.
Formuler F1, GM Triplex 7162 GOS, ADB5800 BSKA - GOS2.0

temp

Cytat: ncage w 06 Luty 2020, 10:57:23Widocznie ktoś źle poprowadził rozmowę z @tux w tej kwestii tunerów Zgemma , ja mogę powiedzieć od siebie że się nigdy na @tux nie zawiodłem chociaż trzeba trochę poczekać na odpowiedz bo ma też inne sprawy ważne nie tylko forum , a to że się najlepiej sprzedają te tunery to jest kwestia ceny tych Chinoli a nie jakości , przerabiałem już kilka Chińskich tunerów i dziękuję.
Padło tylko jedno pytanie. Czy są obrazy do pobrania. Nic więcej. Po prostu @tux już tak ma ;)

Zgemmy akurat trzymają poziom i na dzisiejszy dzień mają najlepszą korelację cena/jakość/możliwości.

wwns

No to odpowiem dawno mnie tu nie było bo po zmianach nie mogłem się zalogować :)
Chcecie powrotu SH4? - Tak najlepsze oprogramowanie było właśnie GOS.
Chcecie wsparcia nowej architektury ARM? - Tak bo sporo ludzi ma tuner na tej architekturze.
Połączenia wszystkich wersji GOS Free i GOS Premium w jedn kompletne wydanie dla wszystkich? Super by było.
Do wyboru łatwą w instalacji wersję z preinstalowanym GUI i/lub Core dla amatorów wymagających pełnej dowolności doboru pakietów? - Jak się da to dwie wstępnie poukładaną :) i dla tych co mają hobby związane z tunerami.

Co dla Was jest najważniejsze w oprogramowaniu na Dekodery DVBx. Czego szukacie?
Stabilności? - Tak
Aktualizacji bezpieczeństwa? -Tak
Możliwości dostosowania zestawu pakietów? - Nie koniecznie.
Braku konieczności reinstalacji przy każdej aktualizacji? - Dobrze by było, coś wiem że nie zawsze się da.
Wygodną obsługę dodawanie/usuwania/aktualizowania pakietów z pilota? - Tak
Ładną i czytelną skórkę? - Tak
Pikony i polskie listy kanałów regularnie aktualizowane? - Nie potrzeba.
Pełną i poprawną obsługę nagrywania i time shift? - jak będzie to ok.
Pobierania informacji EPG z internetu dla polskich i nie tylko kanałów? -Tak
Dodanie obsługi większej ilości sterowników, dla kart WIFI do popularnych kart Tplink itd.

kormoran

Bardzo chętnie widział bym aktualizacje SH4. Na mojej BSKA Graterlia jest od początku, ostatnia dostępna wersja do tej pory działa najlepiej dlatego bardzo kibicuję jej przywróceniu !

pero