Zmiany w Graterlia

Zaczęty przez 314TeR, 02 Grudzień 2019, 00:47:58

« poprzedni - następny »

314TeR

02 Grudzień 2019, 00:47:58 Ostatnia edycja: 02 Grudzień 2019, 09:58:44 by tux
Część z Was zauważyła, że od kilku tygodni przestały pojawiać się nowe aktualizacje, a z systemu zniknęło parę pakietów. Zanim przejdę dalej, chcę wszystkich uspokoić, to nie efekt awarii czy problemów z projektem, a wręcz odwrotnie, efekt zbliżających się sporych zmian.
  Parę miesięcy temu postanowiliśmy zmienić podejście do projektu. Zaczęliśmy od przeniesienia infrastruktury do nowej serwerowni. Od tamtego czasu wreszcie skończyły się problemy z dostępnością strony www, forum, a pakiety z aktualizacjami pobierane są wreszcie szybko i sprawnie. To był pierwszy z wielu kroków, jaki zaplanowaliśmy i wykonaliśmy z długiej listy nowości, jakie dla Was szykujemy. Cały czas ciężko pracujemy nad tym, aby Graterlia OS stała się jeszcze lepsza. Ostatnim czasem wprowadziliśmy bardzo wiele zmian. Część z nich jest na tyle fundamentalna, że musieliśmy postawić grubą kreskę i przeprowadzić reorganizację całego projektu. Powoduje to spore komplikacje w zamieszczeniu zmian w aktualnym repozytorium. Postanowiliśmy więc skupić się wyłącznie na dokończeniu niezbędnych prac, aby przedstawić Wam jak najszybciej finalny efekt naszych prac.
  Prosimy o wyrozumiałość i jeszcze o chwilę cierpliwości, koniec prac jest już blisko.
  Pierwszą zmianą, jaką mogę już zdradzić, jest udostępnienie forum dla wszystkich użytkowników. Od dziś tj. 1.12.2019 ponownie każdy może się zarejestrować na forum i wziąć udział w dyskusji, do czego gorąco zapraszam. Chcielibyśmy usłyszeć od Was, czego oczekujecie, co dla Was jest ważne, co chcielibyście zobaczyć w przyszłości w Graterlia OS.
System: Graterlia OS Tunery: VU+ Solo2