Skocz do zawartości

SH4


pattg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jakiś czas mnie nie było na forum. Widzę spore zmiany. Chciałem zapytać co się stało z SH4 dla którego wsparcie miało pozostać na 12mc po dotacjach? Sam wpłaciłem 80 zł i w tej chwili czuje się oszukany. Myślę że nie tylko ja. Chyba że czegoś nie rozumiem i SH4 jest nadal dostępne do czasu upływu 12 MC czyli jeżeli dobrze pamiętam kwiecień 2019?

 

Czy gdziekolwiek dostępne są jeszcze obrazy dla SH4?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w tym roku nas wspomogłeś to na 100% dostałeś informacje co dalej na adres e-mail z którego była wpłata.

Do tej porty z ~50 osób odezwało się po wysłaniu wiadomości ponad 30 osób i cieszą się dalej wsparciem SH4.

Jeżeli jesteś w 100% pewny, że nie dostałeś e-maila - napisz do mnie na graterlia@xunil.pl. Spróbujemy ustalić co i jak.

Z adresu e-mail jaki masz podany na forum wpłaty nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie liczy się rok obecny czyli od kwietnia 2018 do kwietnia 2019.

Niestety - nie stać mnie już, po odejściu sponsora na utrzymanie tego wszystkiego w takiej formie jak była.

Dlatego decyzja jedna możliwa została podjęta.

Możecie ją krytykować, możecie "wieszać na mnie psy". Trudno.

Myślę jednak, że na moim miejscu podjęli byście taką samą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zamierzałem krytykować czy wieszać kogokolwiek a nawet powiem więcej, że szanuje twoją decyzję.  Nie zaglądam tu tak często jak kiedyś z racji tego, że przesiadłem się na DM900 ale zawsze uważałem ten projekt za bardzo wartościowy ;). Tu postawię kropkę i dołączam na Pifko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością zawiadamiam, choć jest to również na WWW napisane, że SH4 jest tematem zamkniętym jeżeli chodzi o GOS.

Był soft, nie byłem w stanie dalej tego w obecnej formie "ciągnąć" - zostało usunięte.

Dostęp do SH4 mają wyłącznie Ci co aktywnie wspierali GOS. Inne osoby mogą użyć obecnie wyłącznie innych softów/image.

 

Całe moje stanowisko jest na WWW.

Latami zwracałem uwagę, iż wszystko samo się nie opłaci.

To co jest darmowe, tutaj GOS - produkt finalny nie jest utrzymywany za darmo.

Koszty serwerowni + koszty jakie trzeba ponieść na "różne szpargały" aby tworzyć GOS przerosły moje możliwości. Ostatni sponsor odszedł, pieniądze ze zbiórki na serwery się skończyły. Kolejna zbiórka musiałaby być ogłoszona na sumę niebotyczną jak na GOS.

Obiecywałem, że tak długo jak to będzie możliwe GOS będzie za darmo. I dotrzymałem słowa. GOS dla Vu+ Duo2 i Vu+ Zero, czyli odbiorniki jakie używam osobiście, jest dostępny nadal za darmo! Inne MIPS32EL są za darmo, ale dla członków ISUGOS.

Tunerów SH4 nie mam od listopada 2016.

Aby być w porządku w stosunku do tych co wsparli GOS w 2018 roku, każda z osób co wsparła GOS dostała informacje o tym jak dalej korzystać z GOS na e-amil uzyty podczas wpłaty poprzez PayPal. Te osoby do kwietnia 2019 mają możliwość korzystania z GOS SH4 i/lub MIPS32EL.

 

Jest mi cholernie smutno, że musiałem zrobić to co zrobiłem. Nie miałem jednak wyjścia. Tysiące złotych miesięcznie to za duże koszty dla mnie. Tym bardziej, że GOS to hobby a nie firma przynosząca "kokosy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Tuxsie, mój post będzie dla Ciebie prawdopodobnie kolejnym biadoleniem, ale chciałbym abyś poznał sytuacje w jakiej znaleźli się użytkownicy GOS sh4 w tym ja.

GOS używam od czasów OpenPli 8.2.1 mod by tux, nie znam i nie używałem innego systemu (mimo zamknięcia repo sh4 nie zamierzam zmieniać).

Byłem kompletnie zielony w 2012r kiedy kupiłem swojego pierwszego nboxa, ale dzięki Tobie, forum GOS i FAQ nauczyłem się podstaw i radziłem sobie w miarę (czasami z prostymi rzeczami walcząc przez kilka godzin), starałem się zgłaszać wszystkie błędy jakie zauważyłem.Nboxa zmieniłem na inny polecany wówczas przez Ciebie tuner sh4, i używam go do tej pory, tak naprawdę nie potrzebuję do swoich zastosowań lepszego.

System trzymałem zawsze w nand/nor (nigdy nie instalowałem wszystkiego co mi potrzebne) ,na początku września zacząłem stawiać od nowa i nie zdążyłem (brakuje mi kilku paczek).

Gdyby było wcześniej jakieś ostrzeżenie skompletowałbym system do końca i mógłbym używać jeszcze przez jakiś czas.

 

Rozumiem, że serwery kosztują i nie stać Cię na ich utrzymywanie, ale  czy nie można zrobić analogicznie do marca 2018 i wystawić całe repo dla sh4 na google drive dla wszystkich?

Na tą chwilę jestem także gotowy opłacić miesięczną subskrypcję.

 

Bardzo proszę przemyśl moją propozycję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Tuxsie, mój post będzie dla Ciebie prawdopodobnie kolejnym biadoleniem, ale chciałbym abyś poznał sytuacje w jakiej znaleźli się użytkownicy GOS sh4 w tym ja.

GOS używam od czasów OpenPli 8.2.1 mod by tux, nie znam i nie używałem innego systemu (mimo zamknięcia repo sh4 nie zamierzam zmieniać).

Byłem kompletnie zielony w 2012r kiedy kupiłem swojego pierwszego nboxa, ale dzięki Tobie, forum GOS i FAQ nauczyłem się podstaw i radziłem sobie w miarę (czasami z prostymi rzeczami walcząc przez kilka godzin), starałem się zgłaszać wszystkie błędy jakie zauważyłem.Nboxa zmieniłem na inny polecany wówczas przez Ciebie tuner sh4, i używam go do tej pory, tak naprawdę nie potrzebuję do swoich zastosowań lepszego.

System trzymałem zawsze w nand/nor (nigdy nie instalowałem wszystkiego co mi potrzebne) ,na początku września zacząłem stawiać od nowa i nie zdążyłem (brakuje mi kilku paczek).

Gdyby było wcześniej jakieś ostrzeżenie skompletowałbym system do końca i mógłbym używać jeszcze przez jakiś czas.

 

Rozumiem, że serwery kosztują i nie stać Cię na ich utrzymywanie, ale  czy nie można zrobić analogicznie do marca 2018 i wystawić całe repo dla sh4 na google drive dla wszystkich?

Na tą chwilę jestem także gotowy opłacić miesięczną subskrypcję.

 

Bardzo proszę przemyśl moją propozycję.

 

 

Chciałbym się również podpiąć do kolegi. Proszę o info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki pomysł. Nawet przygotowałem coś. Kilka osób wie o tym.

Natomiast zanim zdążyłem cokolwiek zrobić na DVHK i na SAT-4-ALL zaczęło się...

Są dwie osoby, które bardzo mnie nie lubią i dopóki one się nie uspokoją, albo ktoś ich nie uspokoi nie chcę czytać nic a nic na temat co ja mogę a czego nie mogę, co mógłbym itd.

Czas aby wszystko co z GOS związane zaczęło być czyszczone. Dość szkalowania imienia Graterlia OS.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem osobom, która długo to wszystko ciągnęła.

Kiedyś musiałem powiedzieć dość.

Wiem, że zabrzmiało może źle, ale nie można tego inaczej nazwać.

 

-----

Jednak boli mnie to, że zachowałem się honorowo wobec dwóch konkretnych osób. Natomiast te osoby, aby pokazać, że są powyżej tego wszystkiego plują mi w twarz.

Jeżeli chodzi o jedną z osób dokładnie 16 stycznia 2019 wyjdzie na jaw pewien fakt, fakt który obnaży to jaką to osobą jest. Do tej daty nie mogę nic więcej napisać. Jednak 16 stycznia 2019 coś ciekawego się pojawi.

Ciekawe czy wtedy też osoba będzie mogła napisać, że w latach 2015-2017 byłem tak straszny jak wypisuje po forach.

Co do drugiej osoby - jeszcze nie wiem co będzie.

 

Natomiast jestem wręcz wściekły, że takie fora jak DVHK czy SAT-4-ALL bardziej cenią sobie oglądalność niż prawdę.

Administratorzy obu forum dostali niezbite dowody na to, że konkretne dwie osoby przekroczyły, delikatnie pisząc, ramy dobrego smaku.

O ile część moderatorów po obejrzeniu materiałów stwierdziła, że faktycznie coś jest na rzeczy to inni również udają, że problemu nie ma.

Dla mnie niedorzeczne jest zarzucanie mi czegoś, czerpiąc z czegoś co się dostało ode mnie (można było nie użyć, zrzec się, odmówić nawet w trakcie) lub zabranianie tego co jest dozwolone przez własnoręcznie napisane słowa licencji.

 

Obawiam się, że to iż GOS dla SH4 zniknął tak naprawdę ta dwójka odczuła najbardziej. Niekoniecznie dlatego, że używali bo prawdopodobnie nie używali. jednak użytkownicy ich "produktów" używali GOS i prawdopodobnie teraz jest multum pyta do nich. Może coś nie działa jak powinno w innych IMAGE?

Ostatni akapit to tylko przypuszczenia i mogą nie mieć nic wspólnego z rzeczywistością. Jednak poziom "ujadania" tych osób rośnie kiedy stanowczo mówię NIE. Dziwne to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planować mogę, ale póki nie mam tunera to mało można zrobić.

Na liście GOS było ponad 30 tunerów MIPS32EL. Sprawdzono dosłownie 3 softy z czego 2 były OK a 3 nie. Niestety osoba co miała ten 3 tuner nie wiele mogła pomóc.

Dlatego chętnie bym dodał kolejne tunery, ale jest jak jest.

O kosztach nawet nie chce mi się pisać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem osobom, która długo to wszystko ciągnęła.

Kiedyś musiałem powiedzieć dość.

Wiem, że zabrzmiało może źle, ale nie można tego inaczej nazwać.

 

-----

Jednak boli mnie to, że zachowałem się honorowo wobec dwóch konkretnych osób. Natomiast te osoby, aby pokazać, że są powyżej tego wszystkiego plują mi w twarz.

Jeżeli chodzi o jedną z osób dokładnie 16 stycznia 2019 wyjdzie na jaw pewien fakt, fakt który obnaży to jaką to osobą jest. Do tej daty nie mogę nic więcej napisać. Jednak 16 stycznia 2019 coś ciekawego się pojawi.

Ciekawe czy wtedy też osoba będzie mogła napisać, że w latach 2015-2017 byłem tak straszny jak wypisuje po forach.

Co do drugiej osoby - jeszcze nie wiem co będzie.

 

Natomiast jestem wręcz wściekły, że takie fora jak DVHK czy SAT-4-ALL bardziej cenią sobie oglądalność niż prawdę.

Administratorzy obu forum dostali niezbite dowody na to, że konkretne dwie osoby przekroczyły, delikatnie pisząc, ramy dobrego smaku.

O ile część moderatorów po obejrzeniu materiałów stwierdziła, że faktycznie coś jest na rzeczy to inni również udają, że problemu nie ma.

Dla mnie niedorzeczne jest zarzucanie mi czegoś, czerpiąc z czegoś co się dostało ode mnie (można było nie użyć, zrzec się, odmówić nawet w trakcie) lub zabranianie tego co jest dozwolone przez własnoręcznie napisane słowa licencji.

 

Obawiam się, że to iż GOS dla SH4 zniknął tak naprawdę ta dwójka odczuła najbardziej. Niekoniecznie dlatego, że używali bo prawdopodobnie nie używali. jednak użytkownicy ich "produktów" używali GOS i prawdopodobnie teraz jest multum pyta do nich. Może coś nie działa jak powinno w innych IMAGE?

Ostatni akapit to tylko przypuszczenia i mogą nie mieć nic wspólnego z rzeczywistością. Jednak poziom "ujadania" tych osób rośnie kiedy stanowczo mówię NIE. Dziwne to wszystko.

Widzę że zostałeś bardzo mocno pokrzywdzony przez jakiś dwóch osobników tylko nie rozumiem dlaczego wszyscy uczciwi posiadacze twojego dzieła muszą z tego powodu cierpieć.

Czy nie można stworzyć jakiegoś rozwiązania żebyśmy my uczciwi posiadacze mieli nadal dostęp do Graterli?

Soft w obecnej postaci jest na tyle doskonały że jestem pewien iż każdy rozsądny użytkownik chętnie dołoży parę złoty aby nadal mieć możliwość korzystania swobodnie z pakietów i niezbędnych aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku spraw nie rozumiesz...

To, że dwóch osobników robi zamęt to jedno. Oni nie zmuszą mnie do tego aby to co zrobiłem udostępnił.

Niech sami to zrobię. Poskładają w pakiety, wrzuca na serwer. Przecież ja nic takiego nie zrobiłem ;(

 

Natomiast co do udostępniania.

Niestety, nigdy nikomu nie obiecywałem, że wszystko będzie dostępne zawsze.

Wiele razy pisałem, że wsparcie jest potrzebne. Wychodzi na to, że Wy, użytkownicy, widzicie potrzebę wsparcia jak coś znika.

Nie ma i po prostu nie będzie. Jak model ISUGOS dla MIPS32EL się nie sprawdzi to zostanie wyłącznie wersja ta minimalna dla Duo2, Zero, Ultimo.

To co robię, robię za darmo i udostępniam za darmo w sensie, że daję dla ogółu. Niestety, jak zostałem sam po wycofaniu się sponsorów od SH4 pieniędzy ze zbiorki na serwery (brakująca kwota) starczyło na kilka miesięcy. Za kolejne 3 dołożyłem z własnej kieszeni. Teraz już tego nie zamierzam robić.

Jak pisałem wcześniej tutaj - poszukajcie - nie raz pisałem, że GOS to koszty. Nigdy też nie ogłaszałem zbiórek na niebotyczne sumy.

Nawet udostępniałem zasoby serwerowe. Rozdawałem sprzęt na devel.

 

Temat SH4 był omawiany wiele razy. Wtedy trzeba było reagować.

Ktoś na forum kiedyś napisał, że jakby każdy dał 1zł...Cóż...

 

Ponadto, nie zamierzam już się bawić w zbiórki ponieważ już padały zarzuty na innych forach, że zarabiam na tym kokosy, że może skarbówka powinna się zainteresować....

 


Wam się wydaje, że jak ktoś gdzieś coś napisze to ja powinienem przymykać oczy.

Jednak rozmawiacie nie o sobie a o mnie. Ciekawe jak wy byście to zrobili?

A - prawda - wy byście nie zrobili bo nie zrobiliście. Ale dobre rady dajecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dobrze że tak własnie jest jak piszesz ze jak się pali to każdy kopie studnie i każdy polak mądry po szkodzie, tak jest i nikt na siłę tego nie zmieni .

Chodzi o to ze jak jest coś za darmo od początku to nikt nie da ci pieniędzy od siebie bez powodu.

Odpowiedz szczerze czy jak coś jest za darmo to szukasz i próbujesz mimo wszystko dać jakąś kasę bo może jednak sie komuś przyda, nie sądzę, ale jak się skończy i było dobre to chętnie zapłacisz i tak właśnie jest.

No cóż nie zmuszę cię do tego żeby wszystko wróciło do stanu poprzedniego, nie mam zamiaru nawet bo to co zrobiłeś jest twoją wolą miałeś do tego prawo i rozumiem, my po prostu korzystaliśmy bo było można.

Szkoda  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dobrze że tak własnie jest jak piszesz ze jak się pali to każdy kopie studnie i każdy polak mądry po szkodzie, tak jest i nikt na siłę tego nie zmieni .

Chodzi o to ze jak jest coś za darmo od początku to nikt nie da ci pieniędzy od siebie bez powodu.

Odpowiedz szczerze czy jak coś jest za darmo to szukasz i próbujesz mimo wszystko dać jakąś kasę bo może jednak sie komuś przyda, nie sądzę, ale jak się skończy i było dobre to chętnie zapłacisz i tak właśnie jest.

No cóż nie zmuszę cię do tego żeby wszystko wróciło do stanu poprzedniego, nie mam zamiaru nawet bo to co zrobiłeś jest twoją wolą miałeś do tego prawo i rozumiem, my po prostu korzystaliśmy bo było można.

Szkoda 

- moim zdaniem tak podchodzi 90% userow tutaj jak było za darmo to używali teraz pewno cześć będzie używać innego image reszta bedzie jechać na tym co jest aż padnie;

- ogolnie cala społeczność e2 jest przyzwyczajona ze image oparte na e2 czy tez jak pisze tux system jest za darmo; moim zdaniem ciezko bedzie to zmiennic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze pisząc, to gdyby nie osoby co regularnie od kilku lat wpłacały co miesiąc na GOS, to już dawno by to zniknęło.

Sam zauważyłeś, że „Chodzi o to, że jak jest coś za darmo od początku, to nikt nie da ci pieniędzy od siebie bez powodu.”

Ale problem jest innego rodzaju...wszędzie zawsze pisałem o dobrowolności. Nigdy GOS nie był, nie jest i nigdy nie będzie „maszynką do zarabiania pieniędzy”. Ci to tak Twierdzą – ranią strasznie.

 

Bardzo mnie ciekawi, czy Ci, co tak „szczekają” po forach, że jestem taki czy owaki, sami by coś podobnego pociągnęli za całkowitą darmochę? Stawiam z dużym prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, że NIE.

 

Masz rację – GOS był za darmo latami. Utrzymywałem to jedynie z dobrowolnych datków. Taka była idea tego wszystkiego. Lata mijały, koszty rosły, ilość darczyńców malała. Jednocześnie ilość pobrań plików rosła w zbyt dużym tempie.

W efekcie przyszedł dzień, gdy ostatni darczyńca „comiesięczny” przestał być darczyńcą. Zostałem kompletnie sam z rachunkami do zapłaty, bo jak nie zapłacę, to znika wszystko. Trzeba było wybierać.

Być może ktoś inny na moim miejscu podjąłby inne decyzje. Ja podjąłem te, które według mnie są skusze.

Sam używam dużo darmowego oprogramowania, ale też zawsze, jak mogę, wspieram je choćby najmniejszą darowizną, bo sam na sobie przekonałem się, co znaczy brak wsparcia przy udostępnianiu czegoś za darmo.

 

Każdy, kto wspierał w tym roku GOS, dostał dostęp do SH4 i do MIPS32EL. Nie mogło być inaczej. Te osoby poczuły się jakby odpowiedzialne za GOS. Nawet osoba, która tutaj napisała, że nie dostała wiadomości ode mnie ma już dostęp, ponieważ okazało się, że w PayPal był bardzo stary adres e-mail, inny zupełnie niż ten, którym się od lat posługuje ta osoba. Wszystko zostało wyjaśnione i jest OK.

 

Chciałbym napisać wyraźnie...nigdy nie pobierałem opłat za GOS. Idea była taka, że to wszystko jest za darmo dla Was. Póki mogłem, to finansowałem sam i z pomocą darczyńców.

Obecne koszty są już tak potworne, że nie ma o czym dyskutować ;(

Ja będę pisał jedno, a grupa „szczekaczy” dalej będzie ujadać. Smutne, ale prawdziwe.

 

Obecnie mamy GOS dla MIPS32EL. Udostępniłem z repozytorium i wsady dla Vu+ Duo2, Vu+ Zreo i Vu+ Ultimo. Tego używam osobiście i póki mam te tunery pakiety, których potrzebuję, będą w repozytorium. Nie będzie tam jednak pakietów dodatkowych. Nie używam ich i nie są mi one do niczego potrzebne. Udostępniam za całkowitą „darmochę” bez datków, wpłat, czegokolwiek. Jak przestanę używać tych tunerów, to usunę GOS dla nich, ponieważ trzymanie Systemu Operacyjnego bez aktualizacji to bomba zegarowa z opóźnionym zapłonem.

W przypadku innych tunerów wspieranych przez GOS jest ISUGOS.

Tam składka członkowska jest dobrowolna, ale stanowi warunek dostępu do repozytorium pakietów oraz rozszerzonego forum z pełnym wsparciem osób tworzących GOS. Po prostu ISUGOS to aktywne wsparcie GOS, choć dobrowolne. Nikt nikomu nic nie nakazuje. Nawet nie ma nakazu używania GOS. Dla MIPS32EL jest przecież tyle wspaniałych IMAGE (no ale nie OS), że problemu nie ma. Każdy może wybrać, co chce.

 

Wracając jeszcze na chwilkę do SH4…

Otóż w dniu, w którym rozpoczęła się nagonka na mni,e utworzyłem repozytorium pakietów oraz wgrałem „wsady” SH4 na darmowy serwer. Co prawda jest tam tylko 10GB transfery miesięcznie, ale to miał być ten dobry gest, pokazanie się z dobrej strony. Pewna dwójka osób jednak sprowadziła mnie na ziemię. Wiedzieli lepiej. Dlatego dobrze jednak zrobiłem, że pewnych zasobów nie ma już. Za trochę nie będą mieli co krytykować. Natomiast członkowie ISUGOS prawdopodobnie dalej będą używać GOS i nie będę sobie zawracać głowy tym czy jutro zaktualizują system, czy też nie.

 

 

bogdanm[/member]

 

- ogolnie cala społeczność e2 jest przyzwyczajona ze image oparte na e2 czy tez jak pisze tux system jest za darmo; moim zdaniem ciezko bedzie to zmiennic

Zgadzam się, dlatego GOS był, jest i będzie za darmo.

Czy któryś wsad dla MIPS32EL jest do pobrania za kasę? Wszystkie można pobrać za darmochę. Każdy wstanie i wyświetli planszę na ekran. Czyli GOS się uruchomił!

Proste? Prawda, że proste?

Istnieje tylko jedna, całkowicie dobrowolna składka i nie na GOS, a na „Internetowe Stowarzyszenie Użytkowników Graterlia OS”. ISUGOS to nie jest to samo co GOS! Ale, aby to zrozumieć, należy przede wszystkim czytać zawartość WWW GOS, całą zawartość i jeszcze wykazać się umiejętnością czytania ze zrozumieniem. Zdecydowana większość osób wybiera drogę na skróty, woli czytać to co ktoś bzdurnie zinterpretował i powiela po forach. W efekcie mamy to co mamy. Obraz nędzy i rozpaczy zmanipulowanych osób. Do tego moderatorzy i administratorzy, nawet jak dostają na tacy dowody na kłamstwo, potrafią odpisać szyderczo, że ich to wali i sam sobie mam rozwiązać problem.

Dlatego właśnie rozwiązuję problemy. Od teraz kończą się powoli czasy, w których mogą jechać po mnie i po GOS na lewo i prawo. Kończą, bo nie ma już GOS w formie, jaka była do tej pory.

Ty bogdanm[/member] też jesteś częściowo winien. Jak Ci się GOS i idea GOS nie podoba, to nie używaj, ale nie pisz tego, co piszesz w różnych miejscach. Masz prawo do swojego zdania, ale zaznaczaj, że jest to wyłącznie Twoje zdanie, a nie coś na czym inni mogą/powinni się wzorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy na tym forum doceniamy twoją pracę i zaangażowanie w GOS. Szanujemy także twoją decyzję.

Zastanawiam się tylko czy warto zniżać się do poziomu osób o których piszesz w swoich postach.

Rozumiem twoje rozczarowanie, ale stosowanie odpowiedzialności zbiorowej nie jest dobrym pomysłem.

Wspierałem GOS przez dwa ostatnie lata. W tym roku niestety gdzieś mi to umknęło. Ja i moi znajomi mają kilka dekoderów z SH4.

Zapewne będą działać aż trzeba będzie zrobić reinstalację. Trochę szkoda że zarówno twoja praca jak i innych forumowiczów będzie się marnowała w archiwum na jakimś dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tux[/member]... mam pakiety ipk, jeszcze od Ciebie z serwera, zrobiłem kiedyś kopie

 

czy możesz mi napisać jak na debianie 8.5 zrobić repozytorium z plikiem package.gz, tak abyśmy mogli dopisać jako nowe/dodatkowe źródło ??

 

googlam, kombinuje ale mi to nie działa ciągle

 

pozdrowienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam tutaj pliki ipk XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX może komuś się przydadzą.

 

Tak jak pisałem chciałbym stworzyć repozytorium z tego.

 


EDIT tux

Po pierwsze repo jest stare. Rok 2016 to nie 2018 :)

Nawet OpenSSL jest dużo wyższy użyty.

 

Sprawa druga...REGULAMIN!

Zgodnie z nim nie reklamujemy siebie i innych. Repo jest postawione tak, że jest ro reklama.

Dlatego usunąłem adres. Jak ktoś chce coś udostępnić tutaj na forum - proszę bardzo ale zgodnie z regulaminem!

 

 

EDIT Pepan

@Tux nie wiem co się stało, ale nie mam możliwości pisania na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...