Skocz do zawartości

Netflix


Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje możliwość dobudowania wtyczki (na wzór youtube) dla serwisu netflix w Enigma2?

 

Czy wymaga to abonamentu Premium?

 

P.s. Czy poniższe problemy są ogólne i czekają na poprawkę ?

1  problem z brakiem uśpienia hdd

2.błąd wtyczki (niedostępna) TempFanControl. Czy jest to większy problem, czy nie jest potrzebna (wykonałem instalacje od podstaw). Jak ewentualnie ją usunąć, Bo nie jest nigdzie widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]wtyczka od sterowania wiatrakiem działa jak jest zainstalowany odpowiedni moduł jądra - sprawdź czy jest zainstalowany;

[*]usypianie hdd ← polecam lekturę forum;

[*]NetFlix - może ja czegoś nie wiem, ale raczej NetFlix i podobne serwisy nigdy nie wyjdą na E2. Nie znalazłem nigdzie informacji o tym, że taka wtyczka istnieje :) Do tego gdybyś wiedział, co za "wnętrzności" posiada nBox to NetFlix raczej odpadłby na poziomie pomysły odpalenia go na nBox.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić każdy tuner z E2 pod warunkiem, że NetFlix go będzie wspierał.

Niestety - tak się nie stanie. Marzenia o Enima2 + NetFlix pozostaną marzeniami. Dlatego odpowiedź brzmi --- nie ma i nie będzie tunera z E2, który wspiera NetFlix.

Być może znajdziesz coś gdzie można wgrać np. Android i E2 oraz przełączać się między nimi. Tutaj na Android będzie NetFlix. Pytanie czy wygodne będzie przełączenie systemów na tunerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie dziwi ta odpowiedź.

 

Przecież Youtube działa bez zarzutu, A Netflix jest porostu inną stroną. Nie zauważyłem aby poprzez http wymagał coś więcej niż Player.

 

Jeżeli chodzi o "wydajność" sprzętu to jestem spokojny skoro Youtube daje radę w Full hd.

Zresztą Netflix ma szeroką gamę rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy coś raz na zawsze.

 

Coś, ktoś kiedyś gdzieś pisał. Coś ktoś kiedyś zrobił....Coś ktoś kiedyś...

Problem jednak nie w tym, że "ktoś coś..." a w tym, że ludzie nie potrafią, nie chcą, nie wiem jak to napisać, czytać ze zrozumieniem.

NetFlix i inni tego typu dostawcy treści nie udostępniają ich na czym popadnie. Są aplikacja na telefon bo tam niewiele możemy "pogmerać", jest obsługa w Windows bo DRM jest w sumie pod Windows. Na innych Systemach działa to lepiej lub gorzej. Wyjątkiem jest trochę MAC, ale tam też część rozwiązań jest zamkniętych i nie jak w wolnym oprogramowaniu praktycznie wszystko na tacy.

Dostawcom takim jak NetFlix zależy na ochronie treści a tej na wolnym oprogramowaniu nie zapewnią na takim poziomie jak na oprogramowaniu poblokowanym gdzie tylko się da.

 

Jeżeli nadal ktoś twierdzi, że istnieje taka wtyczka dla E2 co obsługuje NetFlix (itp. dostawców treści) to niech ją pokaże a nie wypisuje, że "ktoś, coś...".

Jeżeli nadal ktoś twierdzi, że można taką wtyczkę ot tak napisać, udostępnić to zapraszam...można nawet stworzyć specjalny wątek na forum...niech ten ktoś się wykaże i napisze to czego nie ma.

 

Póki co temat dla mnie jest zamknięty.

To forum nie powstało aby nabijać posty w sprawach gdzie nie ma tak naprawdę nic do napisania.

Jeżeli ktoś ma konkretne dowody, że działa NetFlix na E2 to niech je ujawni. To, że tuner zdekoduje strumień nie znaczy, że będzie umiał przejść zabezpieczenia strumienia.

Swoją drogą...ciekawe, że oficjalne oprogramowanie VU+ czy DreamBoxa nie ma obsługi NerFlixa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...