Skocz do zawartości

Zgemma H5.2S+ krótkie info odnośnie działania z GOS


tomciu

Rekomendowane odpowiedzi

Zgemma H5.2S+ to kolejny tuner z rodziny H5. Wyróżnia się posiadaniem dwóch głowic sat i jednej dvb-c/t2. Pozostałe podzespoły są takie same jak w reszcie rodziny czyli: http://zgemma.org/zgemma-h52s-plus.html

 

Jako, że w dziale Pobierz nie widzę oficjalnej informacji o wsparciu tego tunera, informuję więc, że praktycznie wszystko działa. Przez weekend przetestowałem:

 

- odbiór z satelity (oscam, karta nc+) - OK,

- odbiór dvb-c (kablówka) - OK. Tutaj przeskanowałem sieć według parametrów podanych na stronie Toya dla ich modułu CI+. Uwaga: Ten tuner nie posiada wejścia na moduł, a Toya paruje karty z modułem i tunerami. Stwierdziłem jedynie fakt poprawnego przeskanowania i zapisania znalezionych kanałów, oraz odbiór niekodowanych Toya i chyba Toya Info (nie pamiętam dokładnie nazwy),

- odbiór dvb-t (naziemna) - OK,

- timery i nagrywanie na zamontowany udział sieciowy - OK,

- odtwarzanie nagrań - OK,

- odtwarzanie h265 mkv (Full HD) - OK, ale potrzebny jest dostęp do GOS Premium i pakiet enigma2-plugin-mediaservice

 

h52splus-dvbc.png.5c5db42bb7c617176d8b4cb44fae07e2.png

h52splus-dvbt.png.4fa976b9a03e9372ad648308a5e16ac0.png

h52splus-hevc.thumb.png.db9c782f2e10d9e1ef4cab1a1931e9b7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...