Skocz do zawartości

BXZB modchip problem


Gość ada6666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem z tym dekoderem. wczoraj dostałem od znajomego model BXZB ponieważ mój stary już się skończył  :(  i chciałem sobie wrzucić Graterlie ponieważ jestem do niego przyzwyczajony a na tamtym jakieś stare badziewie było. od wczoraj siedzę i czytam wszystko co można ale dalej nie potrafię zaprogramować dekodera. na penie mam 4 pliki (update (z katalogu lamerek), update.img, kernel.img i rootfs.img) i najprawdopodobniej uboota b4t (po starcie pisze load, nbox, e2). przeczytałem ze strzałkami mam znaleźć opcje updt ale nic takiego u mnie nie występuje (po kolei jest usba, usbb, hdd1, hdd2, hdd3, nand, phrn (coś takiego) i nfs). może jest jakaś możliwość wgrania nowego uboota aby było wszystko dostępne chyba ze po prostu robię coś źle. dlatego bardzo proszę o pomoc. pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz ModChip to prawdopodobnie nie masz u-boota B4T. Nie pamiętam czy w ogóle był. Natomiast pamiętam (chyba, że coś się zmieniło), że było kilka wersji ModChipa i do każdej był inny u-boot. Bez konsultacji ze sprzedawcą na własna rękę nic nie rób bo możesz zostać z kosztownym podstawkiem pod kwiatek.

Ponadto FAQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAQ właśnie wertuje już od wczoraj i nic mi nie wychodziło... a w konsoli jak się podłącze dam rade odczytać informacje o u-boot?? a jak były rożne rodzaje tych modchipow i rożne u-booty to czy i tak nie powinienem dać rady wgrać Graterli?? dzięki za szybka odpowiedz. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...