Skocz do zawartości

GOS i Formuler F1


JaGrab3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zakładam wątek dotyczący GOS premium w Formulerze F1, by zgrupować ew. uwagi dotyczące tego tunera.

Temat 1 - Frontpanel

Obecnie możliwe jest jedno ustawienie frontpanelu, które wyświetla godzinę TYLKO jak tunek jest w standby. W pozostałych stanach pracy, wyświetlacz pokazuje, albo nazwę programu, albo nagrania.

Przydała by się możliwość ustawienia godziny, która by mogła być wyświetlana cały czas, lub np. wskakiwała by po chwili po zmianie programu (coś podobnego jest w Hyperionie 6.x)

Temat 2 - Ustawienie tunera B przez rozdzielacz

O to pytałem w temacie free dla Formulera, zostałem odesłany do wyszukiwarki - niestety nie znalazłem, więc albo nie umiem znaleźć, albo po prostu nie ma. Otóż, ustawienie przez rozdzielacz/przelotkę, nie jest aktywne w GOS dla F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1 vfdcontrol zainstalowany?

A widzisz, szukałem frontpanel, jak to się kiedyś nazywało....

Teraz to już zainstalowałem, niestety jakakolwiek zmiana w ustawieniach nie ma wpływu na frontpanel. Nawet nie działa świecenie nagrywania.

 

Ad2 - napisz jakie masz opcje do wyboru.

Prosty, Zaawansowany, Równy, Niezdefiniowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem opcję: program/zegar, po wyłączeniu zegar.

Objaw jest taki, że wskakuje zegar po paru sekundach, natomiast wyświetlanie jest w formie takiej, żę wskaźnik minut co sekundę dosuwa i odsuwa się o 1 pole do godziny. Efekt jes taki, że wyświetlacz cały czas zwraca na siebie uwagę, bo godzina cały czas przesuwa się prawo, lewo.

 

Edycja!

Ustawienie wyświetlania cały czas zegara, NIE zachowuje się tak samo jako ustawienie program/zegar - po każdej akcji wyskakuje skaczący zegar od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...