Skocz do zawartości

VU+ UNO 4K SE


Jaqb

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakaś szansa, że nam go zasponsorujesz na devel?

Pisze poważnie. Naprawdę.

 

Wiele osób pyta o kolejne tunery, ale nie bierze kompletnie pod uwagę, że Graterlia OS to system operacyjny i całość jest, lekko pisząc, inna niż reszta tak zwanych IMAGE. Nie da się ot tak zrobić z MIPS32EL ARM i już.

 

GOS rozpoczynałem jako projekt hobbystyczny. Obecnie już nic nie ma to wspólnego z HOBBY a dodatkowo co chwilę ktoś chce kolejne tunery.

 

A może ogłoście sobie w grupie zrzutkę na tunery. Kupcie ze 3 na devel i wyślijcie je. Może to przyśpieszy to, że dostaniecie GOS dla danych tunerów.


 

To co napisałem ma na celu jedynie uświadomienie Was, że od słów "czy kiedyś będzie GOS dla XYZ" do tego aby się to pojawiło mija nie tylko dużo czasu, ale potrzeba też nie małych pieniędzy jak na HOBBY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zasponsorowaniem może być ciężko, nie mam jak wrzucić sobie w koszty;) ale 'cegiełkę' jak najbardziej dorzucę. Do tej pory korzystałem na nboxie i wasz system był najlepszy - szybki i intuicyjny, poprostu działał jak należy.

 

Dzisiaj odebrałem nowy tuner, dystrybutor zainstalował img ptk hyperion ... delikatnie mówiąc nie powala o dorastaniu do pięt już nie wspomnę ;) Fajnie by było jakby polski dystrybutor nawiązał z Wami współpracę. Ich logo np. w rogu przy uruchomieniu, wasz image i wszyscy by byli 'win-win', a zwłaszcza użytkownicy. Połączylibyście hobby z pożytecznym, jak to mówią.

 

Anyway dzięki za kawał dobrej roboty i może jeszcze kiedyś graterlia zagości na moim tunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później GOS zagości na tych tunerach.

 

Jednak póki nie ma co faktycznie oglądać i póki moje VU+ Duo2 jest sprawne nie widzę potrzebny na siłę zmieniać tunera na 4K.

Zmusić mnie do tego może najwyżej wysyp kanałów 4K lub jak ktoś faktycznie zasponsoruje tunery.

W przeciwnym wypadku będzie tak jak zawsze - będzie jak będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...