Skocz do zawartości

VU+ Ultimo - wtyczka LED Brightness


Gaspar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Vu+ Ultimo ma dotykowe przyciski na obudowie (Power, góra/dół, +/-) podświetlane na niebiesko.

tux[/member] wrzucił do repo wtyczkę LEDBrightness z OpenPLi, zainstalowała się poprawnie i regulacja podświetlenia działa. Jest jednak małe "ale".

Aktualnie na przemian ujeżdżam VTI i GOS dla testów, a właśnie w VTI jest ku temu plugin, jednak ten jest bogatszy o bardzo ważną funkcjonalność względem tej z PLi. Otóż można dodatkowo regulować (czy wręcz wyłączyć) te niebieskie, "przecudnej urody guzioły", a to jest o tyle istotne, że jak w pokoju jest ciemno i idzie się lulu, to te przecudne guzioły na...lają nawet jak się je ściemni do minimum :(

I tu moje pytanie, czy byłbyś skłonny przeportować, albo jakoś ugryźć ten temat inaczej jeśli względy licencyjne nie pozwolą? (próbowałem zrobić hybrydę, znaczy zainstalowałem z ręki ipk, ale po wejściu w menu wtyczek wyskoczyło info, że ten plugin jest niedostępny) ;)

Dla ułatwienia podrzucam poniżej plugin z VTI i 2 skiny jak to wygląda w VTI vs GOS :)

 

Z góry wielkie dzięki  8)

 

EDIT, nie doprecyzowałem - chodzi o możliwość regulacji/wyłączenia podświetlenia w trybie zwykłego czuwania

enigma2-plugin-systemplugins-ledbrightnesssetup_vti-11.0.0-20161129-r0r1_vuultimo.ipk

led_vti.thumb.jpg.acf2cd4a3b901ad8bdcecca0d415d8e6.jpg

led_pli.thumb.jpg.54390cd0e7d44dd8455dc2fefc3c4b28.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...