Skocz do zawartości

Domowe rpozytorium


Gość pawcup1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam dekoder nbox bzzb  z modchipem który dobrze mi się sprawuje.W związku z powolnym wygaszaniem wsparcia dla sh4

postanowiłem postawić domowe repo z pakietami do instalacji w przypadku kiedy oficjalne repo zniknie ze strony .Pobrałem

wszystkie pakiety zgodnie ze strukturą katalogów ,zainstalowałem webdav server na telefonie i tam też umieściłem całe nowe repo

a w dekoderze, w katalogu etc-opkg w cofigach pozmieniałem tylko adresy .Po tym wszystkim update i próba instalacji  pakietu .

Okazało że wszystko pięknie działa i z consoli i managera. Idąc dalej chciałem dodać inne wycofane z repozytorium pakiety np. advancedfreeplayer bo bardzo fajnie u minie działał (tu dodam że czytałem regulamin i wszystko co robię to na swoją odpowiedzialność ,dla swojej przyjemności i nie będę pisał na forum że "mam problem bo"  :)  ).Dodałem  do packages i packages.gz wpisy odnośnie advancefreeplayera i advancefreeplayera-src no i kicha,pojawiają się błedy kolekcji font.I tu prośba do Gospodarza forum bo pakiety to jego chleb powszedni  ;D ,co jeszcze muszę pozmieniać  żeby były spełnione zależności bo to chyba oto chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wygaszenie nie oznacza zniknięcia!

SH4 od przeszło pięciu miesięcy ma osobne repo i tak zostanie.

Aktualizacje będą się pojawiać rzadziej ale całkowitego zniknięcia Repo SH4 nie będzie. Przynajmniej dopóki są jeszcze ludzie, którzy wpłacają coś na projekt i mamy z czego opłacić serwery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

SH4 to temat już zamknięty.

 

Wiele osób pisze do mnie z prośbą o pliki, softy, repozytorium.

Niestety, wiele razy pisałem, że GOS się rozrósł do gigantycznych rozmiarów a pomocy znikąd.

Trzymałem to wszystko przez ostatnie lata, ale nie dam rady sam dalej ciągnąć tak wielkiego projektu w takim stanie jak był.

Do tego co roku całe zaplecze potrzebne do pracy nad GOS jest coraz droższe.

Dokładałem "do interesu" ile mogłem bo kocham to co robię. W sumie tylko dlatego GOS powstał, nie licząc powodów podanych na WWW.

W tym roku rzeczywistość przeszła wszelkie oczekiwania. Nawet RODO spowodowało, że koszty wzrosły znacząco.

 

Zawsze pisałem, że na GOS nikt nigdy nie zarabiał i zarabiać nie będzie.

Soft był, jest i będzie (tak długo jak będzie) darmowy. Dla Vu+ Duo2 i Vu+ Zero soft można pobrać na stronie GOS. Jest to wersja softu, gdzie działa funkcja DVBx czyli można spokojnie używać tuner do celu w jakim go stworzono czyli oglądanie telewizji i słuchanie radia w standardzie DVBx. Ten soft posiada także repozytorium pakietów gdzie są najpotrzebniejsze pakiety systemowe i wtyczki dla E2. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki czy tam myszki.

Co innego wsparcie i cała reszta.

 

 

Czas na wspieranie GOS był zawsze. Od praktycznie samego początku był aktywny PayPal (dlaczego PayPal pisałem już wielokrotnie).

Wtedy GOS wspierała garstka osób. W tym roku też była to garstka osób. Na tysiące użytkowników (tak wynika to z ilości pobrań plików IPK) tylko około 50 osób poczuło się do tego, że może warto wspomóc GOS, że może coś zdziałają.

Te osoby dostały ode mnie wiadomość e-mail wysłaną na adres, z którego było wsparcie. Do tej pory odezwało się ponad 30 osób i każda ma dostęp do GOS dla SH4. Prawdopodobnie do 31.12.2019 o ile dam radę. Chodzi głównie o aktualizacje bezpieczeństwa. Nikogo kto wsparł GOS w tym roku podczas zbiórki nie zostawiłem z niczym.

Jeżeli jest ktoś kto nie dostał wiadomości e-mail a wsparł GOS niech do mnie napisze e-mail (graterlia(at)xunil.pl). Postaram się ustalić co trzeba.

 

@tux

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...