Skocz do zawartości

BSKA nie nagrywa


Gość badzi_o
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość badzi_o

witam.

już jakiś czas temu zaobserwowałem problemy z nagrywaniem. jednak nie miałem natchnienia się tym zająć.

 

dzisiaj jednak już miarka się przebrała. na 3 zaplanowane nagrania, nie nagrało się nic. wszystkie pliki 0MB. krew człowieka zalewa.

 

już sprawdzałem ustawienia timer (zapisywanie ECM), ustawienia priorytetu głowicy. generalnie przeryłem wszystkie ustawienia i brakuje mi już pomysłów.

 

nagrywanie z pod palca również kończy się niepowodzeniem.

 

w trakcie użytkowania zauważyłem również problem z pauzą. muszę po kilka razy pauzować i wznawiać aby skutecznie zadziałało, głównie ka programach SD.

 

co może być przyczyną braku nagrań.

 

 

pozdrawiam

 

MB

gos.log

opli.log

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAILED to open demux (/dev/dvb/adapter0/demux0) in ts recoder (Too many open files)

 

Tu jest to samo (?): http://forum.xunil.pl/index.php?topic=2251.msg29754#msg29754

 

Która wersja oscama? Nic szczególnego w konfiguracji?

 

Od założenia postu w powyższym linku nic u mnie się nie zmieniło.

Problem opisany przeze mnie nadal występuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm....

 

2 testy dla was:

1) Wyłączyć oscama i sprawdzić czy problem występuje również przy nagrywaniu FTA, kiedy oscam nie działa.

2) Zainstalować GOS na pendrive (ładna instrukcja jest tutaj: http://forum.xunil.pl/index.php?topic=1796.0) i sprawdzić, czy problem występuje na takim czystym GOS. BEZ KOPIOWANIA KONFIGURACJI OSCAMA, na domyślnej powinny działać karty nieparowane. Jeżeli będzie działać, to trzeba by sprawdzić: po aktualizacji systemu (opkg upgrade), po wgraniu własnej konfiguracji oscama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Namierzyłem problem. Pod ręką miałem starą wersję oscam r9300, po zamianie binarek problem ustąpił.

Konfiguracji oscama nie ruszałem.

Wersja, w której występuje problem z nagrywaniem, to r10572.

W wolnej chwili pobawię się innymi binarkami oscama i dam znać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość maciej_maj

Wychodzi na to, że u mnie na bsla to samo sie dzieje. Najdziwniejsze jest to że ten problem wystepuje jak chce nagrac GOT na hbo. Juz myślałem że to Hbo cos kombinuje z zabezpieczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wersja oscam, dotępna na tym forum,  która na bsla nagrywa poprawnie to 10134.

Wersja 10572 i wyższe nie nagrywają prawidłowo.

Gdzie mogę znaleźć wersje powyżej 10134 a poniżej 10572?

Może namierzę tę ostatnią która u mnie funkcjonuje prawidłowo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wersja oscam, dotępna na tym forum,  która na bsla nagrywa poprawnie to 10134.

Wersja 10572 i wyższe nie nagrywają prawidłowo.

Gdzie mogę znaleźć wersje powyżej 10134 a poniżej 10572?

Może namierzę tę ostatnią która u mnie funkcjonuje prawidłowo.

 

Pozdrawiam

 

mówisz i masz

oscam-r10278-sh4-multipatch_v4-multirevert_v2-nolibusb-phoenixonly.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...