Skocz do zawartości

Pingu_TM


Gość zbarriver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Przy wyborze kanału (np. 23) pojawia się banner z nr kanału nazwą  i z picon, ale u mnie tego picon'a brakuje , jest puste pole (kiedyś był) , można to jakoś naprawić ? Jak sprawdzić skąd pobiera picony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie picony mam z nazwami ref. Nie pamiętam już co zrobiłem że wcześniej były. mało info jest w necie na temat tej skórki a jak dla mnie jest git. Da się sprawdzić jak pobiera picony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dziękuję za odpowiedź.

Kurcze korzystam z tego skina kryje się on pod nazwą Pingu_TM_OK_Nb_ox ściągnąłem go z jakiegoś uploadu i wrzucam ręcznie poprzez TC i wszystko bangla. Miałem nadzieję że można go dodać do OS Menagera i poprzez niego instalować. Było by wygodniej.

Pozdrawiam.

 

Na prośbę użytkowania, Pingu_TM wraca do Repo Release. Jest to wersja w HD działa na wszystkie boxy wspierane przez Gos.

W repo istnieje jeszcze jedna skóra PinguFHD ale ta wersja jest w FullHD i nie będzie działać na nboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam ,

Czy możliwe są jakie poprawki błędów w skórce?

Mianowicie w menu głównym --> zarządzanie oprogramowan  (iem)--nie miesci sie,natomiast jak wejdziemy do panela zarządzania oprogramowania,

Napisy nie mieszczą sie w oknie i brak jest kolorowych przycisków(Tuner,Historia,Licencja,Informacja).

Jesli jest to możliwe to proszę o poprawkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Powiedzmy sobie szczerze skórka jest martwa tzn nikt nie aktualizuje nikt nie poprawia. Ja tym bardziej nie będe ją poprawiał.

Jeśli ktoś ma ochotę to nie widze przeszkód.

Co do software manger to się zastanowię i nie wiem czy nie zrobie jednego widoku dla wszystkich skórek. Bedą mieć wygląd infinity ale za to będzie poprawnie wszędzie wyświetlany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam,

Czy jest szansa, aby skóra wróciła do repo?

W czerwcu napisałem pw. z prośbą do kolegi TomTelos[/member] i  wyraził zgodę.

Miało to nastąpić w ciągu tygodnia.

Uzgodniliśmy nawet że prześlę mu swoje ustawienia skóry tak, aby trochę ją zaktualizować.

Dzisiaj pisząc do niego na pw, aby grzecznie się przypomnieć klikając wyślij okazało się że dodał mnie do zablokowanych.

Trochę dziwna postawa.

Ps.

Skórę zainstalowałem ręcznie przez TC wrzucając pliki do odpowiednich folderów.

Także nie ma tematu.

Dziękuję bardzo za GOS który uważam za najlepszy.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...