Skocz do zawartości

Android / Stream / boxGOS


richter

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Netie - portów "SkolkoUgodno" otwartych , dla Tablet/komurki mam w sumie 4 porty przekierowane na boxa, 2 -pięciu cyfrowe i 2 - czterocyfrowe, nawet kombinowałem  z portami w OpenWebif ale j/w.

Jak Masz czas i ochotę,to napisz krok po kroku działania jakie trzeba wykonać, aby to zadziałało.

Przyda sie pewnie nie tylko mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dokładnie ten program którego używasz i mam pytanie. Bukiety Ci wczytuje?

 

Ja w ustawieniach dałem mój zewnętrzny ip, druga linijka (chyba nazwa hosta tam była) wywalilem - pusto, login root, hasło nbox i bukiety wczytywalo. Dalej nie sprawdzałem bo nie chciało mi się bawić w ustawienia vpn (niestety ten program wymaga). Sprawdź jeszcze program który ja używam  https://play.google.com/store/apps/details?id=net.reichholf.dreamdroid

 

Co do ustawień. Wszedłem na router i ustawiłem przekierowanie postów na zewnątrz i to wszystko. Poszło od kopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przekierować porty na routerze. O ile router ma taką możliwość.

 

przekierowałem nawet 3 porty i du.. nadal.

 

Obsługa strumienia zależy od aplikacji (czytaj: nie wiem jak działa Android Dreamer). Ogólnie w pliku m3u, który idzie przez OpenWebif jest linijka typu:

 

http://192.168.32.41:8001/1:0:1:3ABD:514:13E:820000:0:0:0:

 

I tego IP OpenWebif nie zmienia po przekierowaniu, a jak widać jest to informacja lokalna. Kiedy korzystam z przeglądarki, to taki plik po ściągnięciu edytuję zmieniając ip i port na te z przekierowania i odpalam strumień. Nie wiem czy aplikacje na androidzie potrafią to same zmieniać.

 

Najlepsze wyjście na dłuższą metę to jednak serwer OpenVPN na routerze, klient na tablecie i po zalogowaniu jesteś w sieci lokalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przekierować porty na routerze. O ile router ma taką możliwość.

 

przekierowałem nawet 3 porty i du.. nadal.

 

Obsługa strumienia zależy od aplikacji (czytaj: nie wiem jak działa Android Dreamer). Ogólnie w pliku m3u, który idzie przez OpenWebif jest linijka typu:

 

http://192.168.32.41:8001/1:0:1:3ABD:514:13E:820000:0:0:0:

 

I tego IP OpenWebif nie zmienia po przekierowaniu, a jak widać jest to informacja lokalna. Kiedy korzystam z przeglądarki, to taki plik po ściągnięciu edytuję zmieniając ip i port na te z przekierowania i odpalam strumień. Nie wiem czy aplikacje na androidzie potrafią to same zmieniać.

 

Najlepsze wyjście na dłuższą metę to jednak serwer OpenVPN na routerze, klient na tablecie i po zalogowaniu jesteś w sieci lokalnej.

 

Napisałem już o tym @r-r

 

Co do dreamdroida to działa ok i zmienia IP oraz port.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...