Skocz do zawartości

pytania weryfikacyjne


Gość klimasonor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość bartek1224

Witam

Mam pytanko czy ten skrypt na pewno działa dobrze zwłaszcza jak się parę razy źle wpisze bo np wywala mi w pytaniu

"Czy występują wszystkie polskie litery diakrytyczne w pozbawionym sensu zdaniu 'Zażółć gęślą jaźń' (posługuj się wyłącznie małymi literami)?:" wpisałem tak

otrzymałem odp

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:

 

    Odpowiedziałeś błędnie na pytanie weryfikacyjne.

    Odpowiedziałeś błędnie na pytanie weryfikacyjne.

 

wpisałem nie i  ten sam komunikat wiec hmm jest tam jakaś inna dobra odpowiedź

albo zdarzało się ze napisało 

Odpowiedziałeś błędnie na pytanie weryfikacyjne.

ale nie podkreśliło na czerwono żadnej z odpowiedzi

A może jest tam jakiś limit po którym nie da się wysłać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dzisiaj aby udzielić odpowiedzi  na forum podchodziłem do tematu kilkanaście razy, czekając na pytania na które będę umiał odpowiedzieć, nie wiem czy założeniem forum jest aby mogli na nim odpowiadać na posty jedynie ludzie o bardzo wszechstronnej wiedzy z różnych działów nauki , bo niektóre pytania są nie do przejścia nie tylko dla botów ale i dla normalnego człowieka który szkołę skończył już 30 lat temu i o pewnych nie potrzebnych do normalnego życia i pracy rzeczach już zapomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin32

Te pytania są zabójcze  ;D

Zapodałem tą stronkę znajomemu i on chciał się zarejestrować i takie durne pytania dostawał ze nie dał sobie rady.

Dopiero podał mi dane i  ja musiałem go zarejestrować. MASAKRA  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie już pisałem :)

Pytania są jakie są i pozostaną. Jak ktoś chce to znajdzie sposób na rejestrację.

Te pytania nie są po to by utrudniać. Są po to by zweryfikować:

  • Człowiek czy maszyna (coraz lepsze te maszyny :));
  • Czy dana osoba jest odpowiednią osobą na forum. Wiem, że zabrzmiało dziwnie, ale tylko dzięki tej weryfikacji na forum panuje taka a nie inna atmosfera. Wystarczy jedna osoba, która sieje zamieszanie i aż nie chce się czytać tego wszystkiego a tym bardziej prowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...

 

Czy Wam się wydaje, że pytania są wzięte z książki o wyższej matematyce? Otóż nie są. :P

 

Pierwsze pytanie:

- google i pierwsza pozycja zawiera odpowiedź

Drugie pytanie:

- google  i nawet nie trzeba otwierać jakiegokolwiek wyniku. Odpowiedź jest podana na tacy!

 

To są naprawdę proste pytania na logiczne myślenie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość wojtekgóral

NO to niech mi ktoś powie jeśli pytanie jest 3 1/4= x to x jest 13 ale nie wiadomości nie da się wysłać bo odpowiedź jest złą albo 6, 8, 10 .... 16,18,20.. x i raz jak się wpisze 26 to zostaje odpowiedź uznana a raz nie zostaje uznana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Pytanie brzmi tak:

7/4 = 1¾ | 3¼ = ?/4

Tak zadane jest logiczne. Fakt - trzeba policzyć ale jednak. Jeżeli odpowiedź jest musi przejść, chyba że masz coś nie tak na komputerze (jakieś blokady). Może być też tak, że podałeś złą odpowiedź i tutaj poprawka nie przejdzie. Trzeba odświeżyć  całą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojtekgóral

Tak zgadzam się ze jest logiczne ale poprawna odpowiedź u mnie bynajmniej na to pytanie jest uznawana za błędną . To samo z H1?1 ma być H1.1 ale u mnie nie jest to poprawna odpowiedź. Przy innych pytaniach czasami się uda ale te trzy co podałem są ekstremalne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...