Skocz do zawartości

oscam-oscam na cccam proszę o pomoc


Gość willi9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szanownych kolegów, szukałem, przeszukiwałem kombinowałem ale nic z tego dlatego proszę o pomoc:

Server oscam z protokołem cccam i newcamd  + 2 dekodery w sieci domowej 1 nbox z oscam drugi skybox, skybox działa na cccam i na newcamd, natomiast nbox tylko na newcamd, w cccam po połączeniu widzę :

p 2 Reader-3 OFF ON xxx.xxx.xxx.xxx 12030 cccam ext (2.3.0-3367) 0000:0000 no data 00:05:30 NEEDINIT (0 of 0 card)

 

nie mam już siły do tego dlaczego na skyboxie działa a na nbox z oscamem nie ?

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

Co się okazuję pokazało 1 kartę czyli tylko fizyczny czytnik nie pokazuje resharu, ale działa on na skyboxie

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Źle zadane pytanie.

Zacznijmy od tego po co to wszystko? Domowy MultiRoom?

Druga sprawa to jakie wersje OSCamaów.

Trzecia sprawa - czy przewertowałeś dokumentacje na stronie OSCama i u nas na Forum?

 

 

Po prostu - nikt nie da CI gotowca bo nikt nie wie co potrzebujesz i do czego. Nawet jak już sprecyzujesz co nievo to nadal będą pewne niewiadome jak np. konfiguracje końcówek, rodzaje końcówek, wersje końcówek itd.

 

 

Sama konfiguracja Oscama do WIELKA KSIĘGA. Ale najpierw trzeba samemu zacząć ją cztać by móc zadawać konkretne ptania. Wtedy padną konkretne odpowiedzi. Teraz np. ja wyślę standardową konfigurację numer #2321, która jest zaczerpnięta z naszego sofu (konfiguracja klienta SCi) i okaże się, że nawet nie wystartuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Mam ten sam problem w połączeniu domowy shar oscam serwer cccamd na xpeed Lx1 i klient oscam cccamd ten sam tuner napis NEEDINIT ?

Przeczytałem na wujku google że to oznacza brak kart w czytniku ?

I że parametr waitforceards = 1 powinien być tak ustawiony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...